Monywood Masif Mobilya
Monywood Masif Ahşap Mobilya İmalatı

2016 yılında garajda kurulu bir hobi ahşap atölyesi olarak temellerini attığımız Monywood, geçen kısa zamanda artan talep doğrultusunda yeni atölye alanına taşınmış ve kapasite artırımları yaparak aylık 500 parça üretim kapasitesine sahip bir firma haline gelmiştir.

Kısa sürede bu kadar hızlı büyüyebilmemizin en önemli nedenlerinden biri müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı, bir diğeri ise müşterilerimizden gelen geri bildirimlere çok önem vermemizdir. Online pazar yerlerinde aldığımız müşteri yorumları Monywood’un özellikle e-ticaret alanında faaliyet gösteren sektör firmaları arasında öne çıkartmıştır.

Monywood olarak bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerden biri de ürünlerimizin üretiminde kullandığımız ağaç işleme makinelerini ihtiyaçlarımız doğrultusunda kendimiz geliştirebiliyor olmamızdır. Bu sayede Dünya’da masif ahşap mobilya sektöründe seri üretim bandına sahip sayılı firmalardan biri haline geldik. Bu bize yüksek kalite ürünleri işçilik ve makine maliyetlerini azaltarak Çin ve Endonezya gibi ülkelerle fiyat rekabeti yapabilecek seviyelerde üretebilme imkanı sağlamıştır.

Sektörde amatör heyecanları profesyonellik potasında eriten, yaratıcı ilklere imza atan, hızlı ve dengeli büyüyen firmamız kurumsallaşma yolunda da her geçen gün gerekli adımları atmaktadır.